Leny מאגדת מספר חברות בתחום הנדל"ן, המתמחות בניהול פרויקטים, יזמות, בנייה ומימון, והפועלות בקטגוריית נדל"ן היוקרה, במטרה להעניק ללקוחותיה את איכות החיים הגבוהה ביותר, תוך הקפדה על שירות מקצועי ואמין לאורך כל הדרך. ל-Leny ניסיון רב ומגוון בהכרת שוק הנדל"ן בניו יורק ובארץ ושוק הנדל"ן
בתל אביב בפרט, לצד ניסיון עשיר בכל שלבי הפיתוח וההקמה. יתרונות אלה מאפשרים לנו לאתר את ההשקעה המושלמת עבור כל לקוח. אנו בוחרים בקפידה רבה את שותפינו לדרך, בהם המעצבים והאדריכלים המובילים בישראל ובעולם, במטרה לשלב עיצוב יצירתי ופורץ דרך, המשתלב בסביבה העירונית והמציג רמה גבוהה של עיצוב ופונקציונליות.
 
בין הפרויקטים של Leny בניו יורק- w 56th by 611 Alvaro Siza, HIGHLINE 29 by Workshop Apd
THE BERRY PORTFOLIO including North 3Rd St Market, 277 5TH AVENUE by Rafael Viñoly; בירושלים – רובע משרד החוץ; בתל אביב- מגדל ליבר בנווה צדק, סלמה 6-8, אילת 4, הירקון 110.

רובע משרד החוץ, ירושלים

תל אביב בשבילנו היא עיר של הזדמנויות חדשות, תעוזה ומקוריות.
עיר של דמיון חופשי, חלוציות פורצת דרך, סגנון ייחודי, פתיחות, וישירות.  עיר שכיף לחיות וליצור בה. את הפרויקטים של City Boy אנו מאתרים, משביחים ומקימים מתוך אהבה, הבנה והיכרות עם העיר וחזונה – לא להפסיק, לא להתקבע, אלא לנוע, להתקדם, ליזום, להוביל וליצור. להיות במקום הנכון ובזמן הנכון, רגע לפני כולם. התעוזה, ראיית הנולד והשאיפה למצוינות הובילו את רן בלינקיס, בן העיר ובעלי City Boy, להקמת רשת המרכולים am-pm ששינתה את הסביבה הקמעונאית ואת הדרך שבה תושבי ת"א עושיםאת קניותיהם.

כחברה דינמית ושאפתנית, יש לנו ניסיון רב באיתור ובבחירת פרויקטים במיקומים חלוציים עם ערך מוסף והפיכתם לאזורי ביקוש. בין השאר, יזמה החברה פרויקטים ברחובות אלנבי והרברט סמואל, מתחם המושבה האמריקאית (קרן), מתחם יצחק שדה, הרצל, סלמה ושכונות דרום העיר, שהפכו היום לאזורים הטרנדיים של תל אביב. יש לנו ניסיון עשיר ומגוון בבניית מאות דירות ושטחים מסחריים בתכנון המוקפד ביותר, במפרט העשיר ביותר ובלוחות הזמנים הקצרים ביותר. אנו משתפים פעולה עם עלית האדריכלים, המעצבים והיועצים בישראל. הודות להם מציגה City Boy חוויית מגורים אורבנית, חדשנית ומתקדמת, בשאיפה להפוך כל פרויקט של החברה לאייקון בנוף התל אביבי.

בין הפרויקטים של City Boy: מתחם קרן, ת"א; הרצל 138-136, ת"א; הרצל 91, ת"א; חזנוביץ 12-10, ת"א; שלמה 44, ת"א; נחלת בנימין 98-96, ת"א; אלנבי 100, ת"א; חסן ערפה, ת"א; מלון דריסקו, ת"א; יהודה הלוי 2, ת"א.

JULIE, הרצל 91 תל אביב

קבוצת יובלים הוקמה בשנת 2000 ופועלת מאז בתחום הנדל"ן בישראל. החברה מתמחה בייזום, תכנון, פיתוח והקמה של פרויקטים למגורים, התחדשות עירונית, מסחר ומשרדים מדן ועד אילת. נכון להיום, הקבוצה יוזמת ומקימה אלפי יחידות דיור ומאות אלפי מ"ר משרדים ומסחר, בין היתר בערים תל אביב, רעננה, רמת השרון, נס ציונה, נתניה, גבעת שמואל, חולון, אשדוד, קריית גת ואילת. לקבוצה איתנות פיננסית ומוניטין מרשים של עשרות פרויקטים בהם מוטבע חותמה, הבא לידי ביטוי באמינות, יושרה, מקצועיות ואיכות חסרת פשרות.

את קבוצת יובלים ייסד איציק ברוך, הפעיל בענף הנדל"ן למעלה מ-20 שנה ומכהן כמנכ"ל החברה. באמצעות המטה הניהולי של הקבוצה ושותפים עסקיים איכותיים, רוכשת יובלים נכסים ומפתחת פרויקטים מוצלחים. הקבוצה מתמחה באיתור נכסים והוצאה לפועל של עסקאות מורכבות, בהן יש לה ערך מוסף גבוה וידע רב. ברוך, יחד עם המטה הניהולי והמקצועי של הקבוצה, מנווטים ומובילים את הקבוצה בפעילותה בשוק הנדל"ן הישראלי, ומפתחים את פעילותה לשווקים חדשים. כל פרויקט של יובלים מנוהל באופן אישי על ידי ברוך, בלווי אנשי תכנון וביצוע מהמובילים בשוק הישראלי.

בין הפרויקטים של הקבוצה: מתחם קרן, ת"א; הרצל 138-136, ת"א; הרצל 91, ת"א; חזנוביץ 12-10, ת"א; שלמה 44, ת"א; נחלת בנימין 98-96, ת"א; אלנבי 100, ת"א; חסן ערפה, ת"א; מלון דריסקו, ת"א; יהודה הלוי 2, ת"א; החרש, ת"א; המשנה, שכ' בבלי, ת"א; סמארט, חולון; רמות שרון, רמת השרון; נווה זמר, רעננה; שערי העיר, אשדוד; סגול, אשדוד; יובלים בגבעה, גבעת שמואל; גלרי בוטיק, אילת; VILLAGE, למרגלות זיכרון יעקב; יובלים סנטר, קריית אונו; קמפוס עסקים, אשדוד; קמפוס עסקים, נס ציונה; מתחם השלושה, קריית גת; מתחם משמר הירדן, אשדוד; מתחם הכלנית, אור יהודה; שד' חן, הרצליה; קריית יוסף, גבעתיים; קריית נורדאו, נתניה ועוד. 

רמות השרון, רמת השרון

על התכנון והעיצוב של פרויקט TEODOR חתום אדריכל העל אילן פיבקו, אייקון בעולם האדריכלות העכשווית, שטביעות אצבעותיו ניכרות בכל פרט ופרט בפרויקט. משרד פיבקו אדריכלים הוקם בשנת 1981 ומאז עוסק במגוון רחב של תחומים: מתחמים ומגדלים למגורים, בתי מלון ומבני ציבור, וילות ומשרדים. לצד עבודות אדריכלות, עוסק המשרד גם ביזמות נדל"ן, עיצוב פנים ועיצוב פרטי ריהוט.

בראש המשרד עומד אילן פיבקו, אדריכל, מתכנן ערים ומעצב. בין הפרויקטים הבולטים של המשרד: מתחם הקאנטרי בגלילות, מתחם העוגן ביפו, מתחם הרברט סמואל בתל אביב, פרץ לוזון בהוד השרון, עיר ימים בנתניה, מתחמי תדהר על הפארק ביבנה ובראש העין, תכנון ועיצוב בתי משרדים ברח' הרכבת בתל אביב, פארק המדע בבאר שבע, קירוי השוק באשקלון, ביה"ס האמריקאי בכפר שמריהו, מתחם סביון בבת-ים, מתחם דרכטן בקריית אונו, מתחם חדרה בשוק הכרמל ותכנון בתים פרטיים בארץ ובעולם – הרצליה פיתוח, כפר שמריהו, סביון, רעננה, ירושלים, לונדון וצרפת.

חתומות האדריכליות רות פקר ורונה לוין, שותפות במשרד לוין פקר TEODOR על עיצוב הפנים של פרוייקט אדריכלים, המתמחה במגוון תחומי אדריכלות ועיצוב פנים של מבני ציבור, מבני מגורים, בתי מלון, משרדים, בתים פרטיים, דירות יוקרה ולובאים. ברחוב דובנוב ת"א, מרכז החתירה על גדות הירקון ומלון ממילא wework בין הפרוייקטים של המשרד: משרדי בירושלים.

רות ורונה מעורבות באופן אישי בכל שלבי הפרוייקט החל מהסקיצות הראשונות ודרך תוכניות ופרטי הבנייה, יחד עם קבוצה של אדריכלים ומעצבים מוכשרים. תפישת עולם של תהליך, המשלב חשיבה מקיפה והתייחסות למרכיבים השונים, החוברים יחדיו לכדי היצירה האדריכלית. כל זאת תוך דיאלוג מתמיד עם הלקוח. בדרך זו כל פרוייקט מקבל את מלוא תשומת הלב ואת הפתרונות הטובים ביותר לניצול השטח, דאגה לסביבה, דגש על הקשר בין פנים לחוץ. חשיבה על אקלים, אור וצל תוך שימוש בחומרי הגלם ופרטי העיצוב האיכותיים ביותר ובטכנולוגיות המתקדמות ביותר, לקבלת תוצאה מדוייקת.

מידטאון, תל אביב